صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  زن با ضربات چوب و چا...
اردیبهشت
۲۴
۱۳۹۲
زن با ضربات چوب و چاقو همسرش را به قتل رساند
اردیبهشت ۲۴ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

 خانه امن: چندی پیش زنی با سر دادن داد و فریاد در محل زندگی‌اش، مدعی شد که شوهرش را به قتل رسانده است که در پی آن ماموران به محل حادثه مراجعه کردند.

 زن پس از مواجهه با ادله و شواهد موجود، لب به اعتراف گشود و گفت: با ریختن داروی بیهوشی در غذای شوهرم، وی را بیهوش کردم و پس از آن با واردکردن ضربات چوب و چاقو، وی را به قتل رساندم.

 به گزارش ایسنا ، این زن که در ابتدا منکر هر نوع جنایتی شده بود، پس از مواجهه با استدلال‌های کارآگاهان، به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت که با دادن قرص، شوهرش را مسموم کرده و پس از آن با همکاری یک تن دیگر، وی را به قتل رساند.

در ادامه پس از حضور ماموران در محل، این زن در اظهاراتی مدعی شد که همسرش توسط افرادی به قتل رسیده، اما در تحقیقات بیشتر کارآگاهان پلیس با اظهارات ضد و نقیض این زن روبرو شدند و همین موضوع شک آنان را برانگیخت.

متهم که ۳۰ سال سن داشت در اعترافات خود مشخصات فردی که مدعی بود شوهرش را به قتل رسانده، به ماموران ارائه کرد؛ اما گمان نمی‌کرد که وی شناسایی شود که با شناسایی و دستگیری همدست وی مشخص شد که این زن، شوهرش را به قتل رسانده است.

  این زن پس از تشکیل پرونده، برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا و پس از آن به اتهام قتل عمد روانه زندان شد.Leave a reply

Your email address will not be published.