صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  متاسفانه ایران به سم...
فروردین
۲۸
۱۳۹۴
متاسفانه ایران به سمت برابری جنسیتی می‌رود
فروردین ۲۸ ۱۳۹۴
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

 

 

 

 

معاون شورای هماهنگی زنان اصول‌گرا از تلاش‌ها برای «برابری جنسیتی» و حضور زنان در مناسبات اجتماعی٬ سیاسی و فرهنگی در ایران اظهار تاسف کردو گفت : متاسفم از اینکه در حال حاضر مقام زن «نادیده» گرفته شده و جهان به سمت «برابری جنسیتی» حرکت می‌کند و دائم «چکش حقوق من٬ حقوق من» بر سر زده می‌شود!

به گزارش باشگاه خبرنگاران، فرشته روح‌افزا ا بیان این مطلب افزود: در دنیایی هستیم که زن در منجلاب بدی‌های گم شده و زن ارزش و جایگاه خود را از دست داده است. حضور زنان در عرصه‌های اجتماعی و اقتصادی بیشتر جنبه نمایشی پیدا کرده است. اکثریت مردم دنیا به سمت بی‌هویتی و پوچی و ظاهرگرایی هدایت می‌شوند.

وی اظهار داشت: در دنیایی هستیم که سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی زن را به شدت ذلیل و خوار می‌کند و بعد جنسیتی آن را نشان می‌دهد و همه حقوق زن را باطل می‌کند. متأسفانه امروز در همه جا گفته می‌شود باید زن‌ها اجتماعی و دارای اشتغال باشند و به ورزشگاه‌ها بروند و سوت بزنند.

وی افزود: حق ما زن‌ها به عنوان یک زن گم شده است در حالی که به گفته مقام معظم رهبری حق زن، حق مادری، همسری، آرامش دادن به خانواده و پوشش است نه اینکه جنبه ستایش جنس و مدل شدن را پیدا کنند. امروز مدل شدن دخترها در سازمان ملل مطرح است در حالی که این دخترها از شدت گرسنگی در حال مردن هستند. چرا که باید با حفظ اندام خود برای مردها جذاب و دیدنی باشند. متأسفانه امروز در کشورمان آمار طلاق بالا رفته است. زیرا ما گم شده‌ای به نام کوثر (حضرت زهرا(س)) داریم بنابراین بیایید با الگو قراردادن این بزرگوار حقیقت، عفت و جایگاه زن را به دنیا نشان دهیم زیرا امروز دنیا به صفر رسیده است.

معاون شورای هماهنگی زنان اصول‌گرا با اشاره به سخنان امام خمینی(ره) که فرموده است: “زن انسان‌ساز است، قرآن انسان‌ساز است” اظهار داشت: متأسفانه امروز این مقام را نادیده می‌گیرند و به سمت برابری جنسیتی می‌روند. ما به عنوان زنان اصول‌گرا و به دنبال منویات مقام معظم رهبری با همدیگر جمع شده‌ایم تا فضا را رها نکنیم چرا که اگر فضا را رها کنیم معلوم نیست که آینده فرزندانمان چه خواهد شد.

وی با اشاره به ازدواج سفید تصریح کرد: امروز ۷۰ درصد مردم آمریکا، عمر خود را ازدواج نکرده به سر می‌برند و ۲۰ میلیون نفر از بچه‌ها پدر و مادر خود را نمی‌شناسند و به بانک‌های DNA مراجعه می‌کنند. معاون شورای هماهنگی زنان اصول‌گرا ادامه داد: ما زنان باید در جبهه‌های سیاسی و فرهنگی جمع شویم و قدرت سیاسی را بدست بگیریم چرا که نمی‌توان بدون قدرت سیاسی کار فرهنگی را انجام داد. خانم‌های اصول‌گراها باید این جلسات را جدی بگیرند و به بیرون انتشار دهند.

وی افزود: آیا مشکلات ما فقط اشتغال خانم‌ها در مراکز دولتی است؟ فرض کنید سمت‌های ریاست جمهوری را به زنان دهند چه می شود؟ فقط فرزندان آنها تنها در خانه‌ها می‌مانند و خود به خود تربیت می‌شوند. امروز باید با چادرهایمان بایستیم و با فرهنگ غربی مبارزه کنیم امروز گرفتاری ما موهای خانم‌ها است. همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده‌اند بحران زن در دنیا وجود دارد، باید امروز این بحران از بین برود. وی گفت: چرا باید زنان در محیط‌ های صنعتی مشغول بکار شوند؟ چه کسی گفته است زنان باید در دانشگاه‌ها مهندسی معدن بخوانند. ما باید گروه گروه جمع شویم و با محوریت قرار دادن حضرت زهرا جایگاه زن را به دنیا نشان دهیم.Leave a reply

Your email address will not be published.