صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  ثبت 2476 طلاق در نور...
فروردین
۲۵
۱۳۹۴
ثبت ۲۴۷۶ طلاق در نوروز ۹۴
فروردین ۲۵ ۱۳۹۴
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

 

عکس: خبرگزاری مهر

خانه امن : در ۱۴ روز ابتدایی امسال ۲۴۷۶ واقعه طلاق در ایران ثبت شده که ۲۱۸۶ آن در شهرها و ۲۹۰ طلاق در روستاها به ثبت رسیده است.

علی‌اکبر محزون مدیرکل آمار و اطلاعات جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور با بیان این مطلب گفت:در این ۱۴ روز ۸۹۲۳  ازدواج در کشور ثبت شده که ۷۵۲۲ در شهرها و ۱۴۰۱ ازدواج در روستاها بوده است

وی افزود: در ۱۴ روز ابتدایی سال ۹۴ نسبت به مدت مشابه آن در سال ۹۳ نرخ چهار واقعه حیاتی ولادت، ازدواج، طلاق و فوت افزایش یافته است.

محزون ادامه داد: در این مدت مشخص ، ۴۱ هزار و ۳۶۸ ولادت در کشور به ثبت رسید که ۳۲ هزار و ۲۳۷ ولادت در شهرها و ۹ هزار و ۱۳۱ در روستاها  بوده است.

مدیرکل آمار و اطلاعات جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور با بیان این که  طی این مدت ۱۱ هزار و ۲۹۷  فوت به ثبت رسیده است گفت: ۸۶۵۴ واقعه  مرگ در شهرها ثبت شده است.

وی با اشاره به این که در ۱۴ روز ابتدایی سال ۹۴ نسبت به مدت مشابه آن در سال ۹۳ نرخ چهار واقعه حیاتی ولادت، ازدواج، طلاق و فوت افزایش یافته است گفت:سال ۹۳ در این مدت مشابه ۴۰ هزار و ۹۴۲ واقعه ولادت ، ۱۰ هزار و ۳۲۰ واقعه فوت ، ۶۳۲۵ واقعه ازدواج ثبت شد و۱۱۶۲ واقعه طلاق ثبت شد .Leave a reply

Your email address will not be published.