صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  مرد شکاک همسرش را به...
اردیبهشت
۱۸
۱۳۹۲
مرد شکاک همسرش را به آتش کشید
اردیبهشت ۱۸ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

خانه امن: کارآگاهان جنایی استان فارس چند روز قبل، از مرگ مشکوک زن جوانی به نام ناهید در خانه‌اش مطلع شدند و وقتی به آنجا رفتند دیدند وی دچار سوختگی شدید شده و جانش را از دست داده است. نشانه‌های موجود در خانه گواهی می‌داد این حریق عمدی ایجاد شده و زن جوان به قتل رسیده است. متخصصان بررسی صحنه جرم و پزشکی قانونی بعد از معاینه جسد اعلام کردند به نظر می‌رسد مقتول قبل از مرگ قصد داشته از خودش دفاع کند اما موفق به این کار نشده و در نهایت از پادرآمده است.کارآگاهان وقتی راه‌های ورود به خانه را بررسی کردند به این نتیجه رسیدند که قاتل برای وارد شدن به قربانگاه با مانعی مواجه نشده و همچنین بررسی وسایل خانه ثابت کرد سرقتی نیز رخ نداده و بنابراین جنایت با انگیزه خصومت شخصی انجام شده است.

 به گزارش افکارنیوز، ماموران وقتی از همسایه‌های این زن تحقیق کردند، فهمیدند او متاهل بوده اما همسرش از زمان وقوع قتل ناپدید شده است.به این ترتیب نام شوهر ناهید در فهرست افراد تحت‌تعقیب پلیس گنجانده شد و کارآگاهان بعد از چند روز تحقیق، این مرد را که حسن نام دارد بازداشت کردند. حسن در بازجویی‌های اولیه ادعا کرد از علت مرگ همسرش بی‌اطلاع است. با این وجود تحقیقات از وی ادامه یافت تا اینکه حسن به کشتن همسرش اعتراف کرد و گفت: «من و ناهید از مدت‌ها قبل با هم اختلاف داشتیم او خیلی بهانه‌گیری می‌کرد و همیشه اعصابم را به هم می‌ریخت. ما مرتب با هم مشاجره می‌کردیم. یکی دیگر از مشکلاتی که داشتیم این بود که زنم بچه‌دار نمی‌شد در حالی‌که من خیلی بچه دوست داشتم و این موضوع همیشه عذابم می‌داد طوری که اصلا از زندگی‌ام احساس رضایت نمی‌کردم و فکر می‌کردم همه چیز را باخته‌ام.»

متهم به قتل در ادامه اعترافاتش گفت: «در حالی‌که رابطه من و ناهید بسیار متشنج بود، اتفاقی تازه رخ داد. من از چند ماه قبل به رفتارهای همسرم شک کرده بودم و حدس می‌زدم با مرد دیگری آشنا شده و با او رابطه دارد. این موضوع آن‌قدر ناراحت‌کننده بود که نمی‌توانستم تحمل کنم. چند بار به ناهید تذکر دادم اما او منکر رابطه پنهانی شد اما رفتارها و اخلاقش نشان می‌داد دروغ می‌گوید. روز حادثه باز هم سر این موضوع با هم مشاجره کردیم و من در حالی‌که از کوره در‌رفته بودم و کنترلی بر رفتارم نداشتم روی ناهید بنزین ریختم و کبریت را کشیدم. آتش به سرعت تمام بدن همسرم را فراگرفت و او فوت شد. ناهید قبل از اینکه کبریت را بکشم خیلی با من کلنجار رفت و سعی کرد فرار کند ولی زورش نرسید و نتوانست. بعد از مرگ او به سرعت فرار کردم و تصمیم داشتم مدتی پنهانی زندگی کنم تا موضوع فراموش شود».

کارآگاهان بعد از ثبت اعترافات متهم او را به خانه‌اش بردند و وی ضمن تشریح مجدد جزییات حادثه به بازسازی صحنه جنایت پرداخت. این مرد اکنون در بازداشت به سر می‌برد تا تحقیقات مقدماتی از وی به پایان برسدLeave a reply

Your email address will not be published.