صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  روح حاکم بر برنامه ش...
دی
۲۲
۱۳۹۳
روح حاکم بر برنامه ششم توسعه مبتنی بر عدالت جنسیتی باشد
دی ۲۲ ۱۳۹۳
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

239477

مشاور امور بانوان و خانواده وزارت کشور با اشاره به تدوین برنامه ششم توسعه گفت: امیدواریم روح حاکم بر برنامه ششم توسعه مبتنی بر عدالت همه جانبه به ویژه عدالت جنسیتی باشد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، فهیمه فرهمندپور روز دوشنبه در نشست سالانه مشاوران و مدیران کل امور بانوان و خانواده استانداری های سراسر کشور در جمع خبرنگاران گفت: قرار است برنامه ششم توسعه برنامه مساله محور باشد؛ برنامه ای که در آن مسائل ویژه بانوان را بتوانیم بررسی و دنبال کنیم.

وی تصریح کرد: برخلاف برنامه های قبلی زنان و خانواده برنامه ششم نباید تنها برنامه محتوایی و زمینه ای باشد بلکه زنان و بطن آنها باید در همه ماده های اساسی این برنامه دیده شوند.

فرهمندپور همچنین به تدوین سند امنیت زنان و کودکان در روابط اجتماعی اشاره کرد و گفت: این سند را که در دولت گذشته راکد مانده بود، دنبال کردیم که هم اکنون این سند در مرحله ویرایش نهایی است

مشاور امور بانوان وزیر کشور همچنین اعلام کرد: تا دو هفته آینده سند ویرایش شده به بالاترین دستگاه متولی وزارتخانه ارسال خواهد شد و با تایید وزیر کشور نسخه نهایی را به دبیرخانه هیات دولت ارسال خواهیم کرد.

فرهمندپور تاکید کرد: تا کمتر از یک ماه آینده کار این سند در وزارت کشور به اتمام خواهد رسید.

۲۲ دی ۱۳۹۳Leave a reply

Your email address will not be published.