صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  همایش خشونت در خانوا...
آبان
۲۱
۱۳۹۳
همایش خشونت در خانواده با محوریت خشونت علیه زنان در سنندج آغاز شد
آبان ۲۱ ۱۳۹۳
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

81381456-6068511

عکس: ایرنا

  همایش خشونت در خانواده با محوریت خشونت علیه زنان روز چهارشنبه با حضور جمعی از مسوولان ادارات استان، بانوان عضو انجمن های غیر دولتی و کارشناسان حوزه زنان و با همت کانون وکلای دادگستری و دفتر بانوان و خانواده استانداری کردستان در سنندج آغاز شد.

 به گزارش ایرنا، مشاور استاندار و مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان گفت: ۳۰ مقاله به دبیرخانه همایش خشونت و خانواده با محوریت خشونت علیه زن ارسال شده است.

لیلا آژیر افزود: از این تعداد مقاله رسیده به همایش، شش مقاله به عنوان برتر انتخاب و پنج مقاله نیز در این همایش ارایه خواهد شد.

وی گفت: این همایش یک روزه در محورهای خشونت جنسی، روانی، جسمی، حقوقی، اقتصادی، اجتماعی و خشونت در فضای مجازی برگزار می شود.

به گفته وی همچنین در این همایش سه پنل در حوزه های جامعه شناسی با سخنرانی دکتر سحابی، روانشناسی با سخنرانی دکتر امانی و حقوقی با سخنرانی هادی وحید برگزار می شود.

او از همکاری دانشگاه های کردستان و آزاد اسلامی، بهزیستی، سازمان های مردم نهاد، معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، حوزه هنری و دیگر دستگاه های استان قدردانی کرد.

آژیر گفت: همچنین در حاشیه این همایش نمایشگاهی از محصولات فرهنگی مرتبط با محور هماش نیز در معرض دید عموم به نمایش گذاشته می شود.

مشاور استاندار و مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان همچنین توزیع بروشور، ارسال پیام کوتاه، پخش فیلم و سخنرانی را از جمله برنامه های این همایش یک روزه دانست.

۲۱ آبان ۱۳۹۳Leave a reply

Your email address will not be published.