صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  طلاق به خاطر خودزني ...
آبان
۵
۱۳۹۳
طلاق به خاطر خودزنی های مرد
آبان ۵ ۱۳۹۳
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

18993_773

عکس: ایرنا

خودزنی های مرد جوان او را راهی دادگاه خانواده کرد تا برای همیشه از همسرش جدا شود.

به گزارش تابناک به نقل از ابتکار، چندی پیش زن جوان با مراجعه به شعبه ۲۶۸ دادگاه خانواده پس از ارائه درخواست طلاق به قاضی گفت: اقای قاضی می‌خواهم از شوهرم جدا شوم. او مرد دیوانه ای است و اصلا تعادل روحی و روانی ندارد. دو سال است که دارم با او زندگی می‌کنم ولی در این دو سال هیچ وقت امنیت نداشتم.

وی ادامه داد: مرتضی مرتب در حال دعوا کردن با من است و هر بار که با هم دعوایمان می‌شود شروع می‌کند به خودزنی کردن. او آنقدر خودش را می‌زند که از حال می‌رود. هربار که اعتراض می‌کنم می‌گویم می‌خواهم آنقدر خودم را بزنم تا بمیرم و خونم بیفتد گردن تو. او دیوانه است و مرا هم دیوانه کرده است.

این زن در ادامه صحبت هایش گفت: می‌ترسم که او واقعا خودش را بکشد و قتل او به گردن من بیفتد. دیگر تحمل این زندگی را ندارم. زندگی با یک مرد روانی مرا خسته است. چند روز پیش هم مرتضی باز هم دعوا به راه انداخت و وقتی جر و بحثمان بالا گرفت خودش را کتک زد. آنقدر که مجبور شدم او را به بیمارستان برسانم. بعد از آن روز تصمیم گرفتم که به دادگاه بیایم و درخواست طلاق بدهم و خودم نجات دهم. بعد از حرف های این زن قاضی برای صحت گفته های او دستور احضار مرد را نیز به دادگاه صادر کرد تا صحبت های او را نیز بشنود.

۴ ابان ۱۳۹۳Leave a reply

Your email address will not be published.