صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  آقای قاضی!من شوهری ر...
مهر
۳۰
۱۳۹۳
آقای قاضی!من شوهری را که نیم ساعت تمام زیر شیر دستش را می شوید نمی خواهم، طلاقم را بگیرید
مهر ۳۰ ۱۳۹۳
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

ina 1700

عکس: publicrelations.tums.ac.ir

به گزارش خبرآنلاین، زن و شوهر جوان وارد دادگاه شدند و با فاصله کنار هم نشستند. زن دل پردردی از رفتارهای همسرش دارد و خوشحال از اینکه کسی را پیدا کرده تا شکایتش را پیش او ببرد، بدون اینکه قاضی از او سوال بپرسد، شروع به حرف زدن می‌کند و می‌گوید: «آقای قاضی هشت سال است که ازدواج کرده‌ایم. اما دیگر از دست رفتارهای وسواس‌گونه شوهرم خسته شده‌ام و می‌خواهم طلاق بگیرم. شش ماه بعد از اینکه زندگی مشترک‌مان را شروع کردیم، متوجه رفتارهای بیمارگونه او شدم. هر چیزی از نظر او کثیف و نجس است و حتی اگر چند بار هم آن چیزی که از نظر او آلوده است را بشویم، باز هم می‌گوید نجس است. به قدری وسواس نشان داده که هیچ کس به خانه‌مان نمی‌آید و او هم به خانه کسی نمی‌رود. تمام خانواده‌اش درگیر وسواس هستند و تنها شوهرم نیست که این اخلاق را دارد. اوایل زندگی‌مان سعی کردم با تمیز نگاه داشتن هرچیزی بد دلی شوهرم را از بین ببرم. چون زندگی مشترک‌مان را دوست داشتم. اما هرچه زمان می‌گذشت، وضعیت همسرم بدتر می‌شد. گاهی اوقات وقتی می‌خواهد دستانش را بشوید، نیم ساعت تمام پای شیر آب است و مدام دستانش را می‌شوید. به خاطر این کارش، پوست دستانش مشکل پیدا کرده و چند بار به پزشک مراجعه کرده است. تا چند روز خوب است و رفتارهای وسواس‌گونه ندارد اما پس از مدت کوتاهی دوباره کارهایش را تکرار می‌کند. رفتارهای وسواسی او مال امروز و دیروز نیست و شوهرم از ۱۵ سالگی درگیر این بیماری و اضطراب بوده است. من دیگر تمایلی به ادامه زندگی با وی را ندارم و می‌خواهم جدا شوم.»

مرد که تا این لحظه ساکت مانده بود و به حرف‌های همسرش گوش می‌کرد، رو به قاضی گفت: «من تمیزی و نظافت را دوست دارم. آقای قاضی آیا علاقه به تمیزی، نشانه بیماری است؟ من عاشق تمیزی هستم. اما همسرم با کارهای من مخالف است و می‌خواهد از من جدا شود.»

قاضی نیز پس از شنیدن اظهارات، قبل از صدور حکم طلاق، زن و شوهر جوان را به واحد مشاوره ارجاع داد تا مشکلات‌شان را حل کنند.

۳۰ مهر ۱۳۹۳Leave a reply

Your email address will not be published.