صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  عشق به پسر عمو قتل ش...
اردیبهشت
۴
۱۳۹۲
عشق به پسر عمو قتل شوهر را رقم زد
اردیبهشت ۴ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

 خانه امن: زنی بعد از چند ماه ارتباط پنهانی با پسرعمویش با همدستی وی شوهرش را به قتل رساند.

به گزارش شرق، ماموران پلیس ورامین ساعت ۶:۴۰صبح روز ۱۲اسفند سال گذشته وقتی در جریان کشف جسدی در خیابان شهید رجایی قرار گرفتند، موضوع را به کارآگاهان ویژه مبارزه با قتل پلیس آگاهی ورامین اطلاع دادند و به این ترتیب تحقیقات جنایی کلید خورد.

در بررسی‌های اولیه مشاهده شد جسد متعلق به مردی حدودا ۳۰ساله با شلوار مشکی، تی‌شرت قرمز و کاپشن قهوه‌ای است که در خودرو پیکان‌وانت سفیدرنگی رها شده و تمامی در‌های خودرو باز است.

متخصصان پزشکی‌قانونی پس از انتقال جسد به این سازمان وجود آثار ناشی از اصابت ضربه جسم سخت به ناحیه سر و همچنین انسداد مجاری تنفسی مقتول را تشخیص دادند.

در ادامه با شناسایی مقتول به نام بهمن، برادر وی به پلیس آگاهی مراجعه کرد و گفت:«صبح روز ۱۲اسفند وقتی به محل کار خود رسیدم، همسر برادرم با من تماس گرفت و گفت بهمن از دیشب برای بردن بار از خانه خارج شده اما هنوز برنگشته است من هم بلافاصله با گوشی تلفن ‌همراه برادرم تماس گرفتم ولی خاموش بود.»

کارآگاهان در ادامه به تحقیق از همسر ۳۰ساله مقتول به نام «طاهره» پرداختند. وی در اظهارات اولیه خود به کارآگاهان گفت:«بین ساعات یک تا سه بعدازظهر روز قبل از کشف جسد به همراه همسرم در بازار تهران بودم.

بهمن با کسی تلفنی صحبت کرد و من متوجه شدم می‌خواهد برای جابه‌جایی بار فردی که با او تماس گرفته است برود. شوهرم ساعت ۱۰ همان شب، با خودرو پیکان‌وانتش از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت. حدود ساعت دو بامداد روز بعد با تلفن همراهش تماس گرفتم اما گوشی خاموش بود.»

کارآگاهان با انجام تحقیقات اطمینان پیدا کردند مقتول با هیچ فردی مشکل شخصی یا دشمنی نداشت. اعضای خانواده نیز گفتند به فرد خاصی ظنین نیستند.

ماموران در ادامه به بررسی اظهارات اعضای خانواده مقتول پرداختند و متوجه برخی گفته‌های ضد و نقیض از سوی همسر وی شدند. به همین دلیل بازجویی‌های فنی از طاهره آغاز شد و او در اولین اظهارات خود به کارآگاهان گفت:«روز اول که در پلیس آگاهی حاضر شدم دروغ گفتم که همسرم برای باربری به خارج از منزل رفته است.»

متهمه در ادامه اعترافات خود ضمن معرفی پسرعمویش به عنوان عامل جنایت گفت:«از حدود یک‌سال پیش، با پسرعمویم به نام حسام به صورت تلفنی در ارتباط هستم و قصد داشتم با جدا شدن از همسرم با او ازدواج کنم. ابتدا همه چیز با پیامک‌های تلفنی شروع و کم‌کم پیامک‌ها زیاد شد و به تماس‌های تلفنی رسید.به مرور زمان علاقه‌ای بین ما ایجاد و زیاد شد، به‌گونه‌ای که به همدیگر وابسته شدیم. حدودا پنج‌یا شش‌ماه پیش، من و حسام تصمیم گرفتیم بهمن را از زندگی خود حذف کنیم تا اینکه بالاخره بهمن شوهرم را کشت.»

متهمه درخصوص نحوه قتل همسرش توضیح داد:«روز ۱۱اسفند موقع شام من بسته‌ای قرص خواب‌آور داخل دوغ ریختم و به بهمن دادم. او نیز پس از خوردن شام خوابید.سپس منتظر حسام ماندم تا او نیز به خانه آمد. حسام گفت وسیله‌ای سنگین برایش بیاورم و من کاسه‌ای مسی را به او دادم و او چند ضربه به سر بهمن زد. شوهرم ناگهان از خواب بیدار شد. در همین زمان حسام روی سینه‌اش نشست و وی را با دو دستش خفه کرد.نزدیکی‌های صبح بود که جسد بهمن را به داخل آسانسور بردیم و آن را با کمک هم پشت وانت‌پیکان گذاشتیم و به خارج از تهران منتقل و کنار انباری در نزدیکی پلیس راه قرچک ورامین به همراه ماشین رها کردیم و با خودرو کرایه‌ای به خانه بازگشتیم.»

محل سکونت حسام با توجه به اعترافات متهمه، در شهرستان نور شناسایی شد و کارآگاهان با اخذ نیابت قضایی به این شهرستان رفتند و متهم ۱۹ساله را بازداشت کردند. حسام نیز در بازجویی‌ها به قتل اقرار کرد.

سرهنگ آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با تایید این خبر گفت:«با توجه به اعترافات صریح متهم درخصوص ارتکاب جنایت در محل سکونت مقتول واقع در خیابان فداییان اسلام، پرونده به همراه متهمان در اختیار دادسرای امور جنایی تهران قرار گرفتند و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی هر دو متهم با قرار بازداشت موقت و برای انجام تحقیقات تکمیلی به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران سپرده شدند.»Leave a reply

Your email address will not be published.