صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  دریافت مبلغ 150هزار ...
مهر
۲۵
۱۳۹۳
دریافت مبلغ ۱۵۰هزار ریال برای هر ساعت مشاوره در کلینیک کنترل بر خشم
مهر ۲۵ ۱۳۹۳
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

20141015111948ch-images (1)

عکس: میزان

 مدیر کل طرح‌های ملی جوانان با اشاره به دریافت مبلغ ۱۵۰هزار ریال برای هر ساعت مشاوره در کلینیک کنترل بر خشم از افتتاح این مرکز در بوستان آزادگان در آینده نزدیک خبر داد.

سید نجم‌الدین محمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی میزان، در رابطه با کلینیک کنترل بر خشم اذعان کرد: این مرکز با حضور دو مشاور که به طور تخصصی آموزش دیدند آماده افتتاح است.

وی با اذعان به این مطلب که کلینیک کنترل بر خشم در منطقه ۷ به زودی شروع به فعالیت خواهد کرد، افزود: این مرکز مرجع دیگر مشاوران هم خواهد بود. به عبارتی کلینیک کنترل بر خشم نه تنها برای مشاوره دادن به عموم مردم است بلکه مراکز مختلف طرح و سئوال‌های خود را با این مرکز می‌توانند در جریان بگذارند.

محمدی با اشاره به اینکه این کلینیک در مقایسه با مراکز دیگر مبلغ کمتری دریافت خواهد کرد، تصریح کرد: مرکز مورد نظر زیر نظر معاونت ساماندهی امور جوانان فعالیت می کند و از مراجعه کنندگان در هر ساعت مشاوره مبلغ ۱۵۰ هزار ریال خواهد گرفت.

مدیر کل طرح‌های ملی جوانان در خاتمه با تاکید بر اینکه مشاوره باید حضوری باشد، خاطر نشان کرد: به طور حتم مشاوره حضوری تاثیر بیشتری بر فرد دارد تا مشاوره مجازیریال زیرا که افراد برای افکار و نوع زندگی خود با وقت گذاشتن ارزش قائل می‌شوند و به تبع بیشتر نتیجه خواهند گرفت.

۲۳ مهر ۱۳۹۳Leave a reply

Your email address will not be published.