صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  مادر بیست و چهارسا...
شهریور
۲۸
۱۳۹۳
مادر بیست و چهارساله آمریکایی دو کودک خود را خفه کرد
شهریور ۲۸ ۱۳۹۳
این سو و آن سو خبر
۰
, , , , , ,
image_pdfimage_print

117925500_5ffefc1b9c_z

عکس: brighter than sunshine

مترجم: سپیده جهانشاهی

سونیا اسپون، زن بیست و چهارساله آمریکایی ساکن مریلند پس از یک هفته از اعلام  ناپدید شدن فرزندانش اعتراف کرد که آنها را به قتل رسانده است.

گزارشگران محلی می گویند که همسایه های این زن و همسرش از شنیدن این خبر شوکه شده اند. افراد محل این زن و همسرش را یک زوج بسیار مودب و عادی توصیف می کنند که در یک خانه جنگلی، آرام و بدون هیچ اتفاق عجیبی به همراه دو کودک خردسال خود “کایلا” سه ساله و “ایدن” یک ساله زندگی می کرده اند.

در خبرها آمده است که این مادر جوان به همراه دو کودک خود چندی قبل به محل سکونت والدینش نقل مکان کرده بود و پدر کودکان از دیدن آنها محروم بوده، به طوری که شوهر سابق سونیا برای داشتن حق دیدن فرزندانش در حال جمع آوری امضاء بوده است.

مادر سونیا، کارمند دفتر نخست وزیری فنلاند که زنی موفق است، یک هفته پیش از این اتفاق با پلیس تماس می گیرد و سونیا را برای یک ارزیابی روانی روانه بیمارستان می کند. چرا که سونیا تهدید به خودکشی و قتل یکی از فرزندانش کرده بود. بیمارستانی که سونیا در آن بستری بوده با وجود افسردگی شدید وی، او را از بیمارستان مرخص می کند. مسئولان بیمارستان مدعی شده اند که آنهاعلائمی از کودک آزاری در سونیا مشاهده نکرده بودند.

از سوی دیگر، ماموران پلیس زمانی به خانه سونیا رسیدند که وی دو کودک خردسالش را درون کیسه های پلاستیکی قرار داده و با چسب ضخیمی بسته بود. این دو کودک که به سختی نفس می کشیدند، کمی پس از رسیدن به بیمارستان از دنیا رفتند. سونیا اسپون در حال حاضر به جرم قتل درجه یک و دو در بازداشت به سر می برد تا تحقیقات پلیس به پایان برسد.

 منابع:

cbsnews – wusa9

 

 Leave a reply

Your email address will not be published.