صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  از كشتن شوهرم پشيمان...
شهریور
۲۷
۱۳۹۳
از کشتن شوهرم پشیمان نیستم
شهریور ۲۷ ۱۳۹۳
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

P-18-1

عکس: اعتماد

به گزارش اعتماد، زن جوان وقتی پی برد همسرش با زنان دیگر در ارتباط است نقشه‌یی هولناک را طراحی کرد. او با سم سیانور شوهرش را به قتل رساند تا انتقام آزار و اذیت‌های او را بگیرد اما خیلی زود جنایت او افشا شد. ۲۱ خرداد ماه امسال پرونده‌یی با عنوان فوت مشکوک مرد ۲۹ ساله‌یی به نام «محمد» به اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان اصفهان ارسال شد. مضمون اصلی پرونده این بود که حال متوفی در روز حادثه بدون اینکه سابقه قبلی داشته باشد، بد شده و به درمانگاه اعزام شده است اما مسوولان درمانگاه اعلام می‌کنند که بیمار چند ساعت قبل فوت کرده است.

کشف علت مرگ

کارآگاهان برای کشف علت مرگ مرد جوان و اینکه آیا وی به مرگ طبیعی جانش را از دست داده یا به قتل رسیده است، سراغ پزشکی قانونی رفتند. نتایج پزشکی قانونی حاکی از آن بود که علت فوت «مسمومیت با سیانور» بوده است.

دستگیری همسر قاتل

با محرز شدن قتل مرد جوان، کارآگاهان تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز کرده و در اولین قدم از خانواده، دوستان و آشنایان و حتی همسایگان مقتول در مورد این حادثه پرس‌وجو کردند و در نهایت پس از بررسی و تجزیه و تحلیل اظهارات مختلف، کارآگاهان به همسر متواری مقتول مظنون شده و وی را در یک اقدام غافلگیرانه در خانه‌یی در یکی شهرستان‌های استان دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

شوهرم را کشتم

همسر ۲۶ ساله مقتول که در برابر مدارک و مستندات غیر قابل انکار پلیس قرار گرفته بود، سرانجام لب به اعتراف گشود و گفت که شوهرش را با استفاده از پودر سیانور به قتل رسانده است. او در اعترافاتش گفت: شش سال پیش با «محمد» ازدواج کردم اما از همان روز اول ازدواج باهم اختلاف و درگیری داشتیم و یک روز خوش نداشتم. از طرفی او با دخترها و زنان جوان زیادی در ارتباط بود و هر بار که نسبت به این رفتار او اعتراض می‌کردم مرا مورد اذیت و آزار قرار می‌داد و کتکم می‌زد. متهم ادامه داد: می‌خواستم از او طلاق بگیرم و خودم را از این زندگی تلخ نجات بدهم اما آنقدر از او کینه داشتم که می‌خواستم به خاطر کتک‌هایی که به من زده بود و شکنجه‌های روحی و روانی که از او تحمل کرده بودم انتقام بگیرم به همین خاطر نقشه قتل همسرم را کشیدم و برای اینکه کسی از موضوع مطلع نشود و همه فکر کنند به مرگ طبیعی فوت کرده به سراغ سم سیانور رفتم. وی در ادامه گفت: پس از کلی پرس‌وجو در این باره یک نفر آدرس یک عطاری را به من داد و گفت او می‌تواند به من کمک کند. وقتی به نزد او رفتم و ماجرا را برایش تعریف کردم به من گفت به شرطی که بعد از قتل شوهرم به همسری او دربیایم حاضر است به من کمک کند و سم را در اختیارم قرار دهد من هم قبول کردم و سم را از او گرفتم و به منزل رفتم و در غیاب همسرم سم را داخل کپسول‌های دارویی او ریختم، شب قبل از خواب قرص‌ها را با یک لیوان آب به او دادم و او هم آنها را خورد. چیز زیادی طول نکشید که سم اثر کرد و محسن با رعشه‌یی که به بدنش افتاد روی زمین پرت شد و دیگر نفس نکشید.

پشیمان نیستم

متهم اظهار داشت: یکی، دو ساعتی بعد به اورژانس اطلاع دادم و آنها هم بدن بی‌جان «محمد» را به درمانگاه منتقل کردند و پزشکان نیز پس از معاینه، مرگ او را تایید کردند. خانواده «محمد» را خبر کردم و خودم هم لباس مشکی پوشیدم. چند روز بعد که فهمیدم پلیس موضوع قتل را فهمیده و به دنبال قاتل می‌گردد، فرار کردم و به خانه یکی از فامیل‌هایم رفتم. اما خیلی طول نکشید که ماموران مخفیگاهم را شناسایی کردند و دستگیر شدم. اما اصلا فکر نمی‌کردم به این زودی گرفتار شوم. به هر حال از اتفاقی که افتاده پشیمان نیستم چون انتقام چند سال رنج و عذاب را از «محمد» گرفتم و اجازه ندادم که او با دیگران خوش باشد. متهم به قتل پس از بازسازی صحنه قتل با قرار قانونی روانه زندان شد. صاحب عطاری نیز دستگیر شد.Leave a reply

Your email address will not be published.