صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  پیش نویس آیین نامه ت...
فروردین
۲۷
۱۳۹۲
پیش نویس آیین نامه تشکیل کمیته پیشگیری از طلاق تدوین می شود
فروردین ۲۷ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

 خانه امن: مسوول دبیرخانه ستاد ملی زن و خانواده از تدوین پیش نویس آیین نامه تشکیل ˈکمیته پیشگیری از طلاقˈدر ستاد ملی زن و خانواده خبر داد.

ˈفریبا حاج علیˈروز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا، افزود: مباحث تخصصی مربوط به تشکیل این کمیته از سال گذشته و با حضور نمایندگان دستگاههای اجرایی در ستاد ملی زن و خانواده، مطرح شد.
به گفته وی، مرکز امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری و سازمان بهزیستی نیز از اعضای اصلی و موثر در تشکیل کمیته پیشگیری از طلاق هستند.
وی با بیان اینکه تشکیل کمیته پیشگیری از طلاق با هدف تحکیم نهاد خانواده در دست تدوین و تصویب است، گفت: در صورت تشکیل این کمیته، تمام دستگاه های حوزه های مختلف اجرایی در کشور باید در بخش اقدامات پیشگیرانه از طلاق همکاری کرده و حضور فعال در این بخش داشته باشند.
حاج علی با بیان اینکه جزییات تشکیل این کمیته نیز در این ستاد مشخص شده است،افزود: همه مصوبات ستاد ملی و زن خانواده قابل تایید بوده و باید به طور کامل اجرا شود.
وی ادامه داد: در سال گذشته همچنین، مباحث آسیب شناسی طلاق و اقداماتی که دستگاه های مسوول در این زمینه باید انجام دهند در ستاد ملی زن و خانواده، مطرح شده است.Leave a reply

Your email address will not be published.