صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  پدر و مادرم را کشته ...
شهریور
۵
۱۳۹۳
پدر و مادرم را کشته ام
شهریور ۵ ۱۳۹۳
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

201211298271641961905334241

عکس:  mojahedin.

به گزارش فرارو، مردی که پدر و مادرش را به قتل رسانده بود بعد از ارتکاب جنایت خودش را به پلیس معرفی کرد. این مرد ۳۵ساله که محمود نام دارد صبح روز دوشنبه به یکی از کلانتری‌های چالوس رفت و در اعترافاتی غیرمنتظره گفت والدینش را به قتل رسانده است. ماموران بعد از شنیدن اظهارات این مرد به خانه او رفتند و در آنجا اجساد زن و مردی مسن را مشاهده کردند که به‌نظر می‌رسید بر اثر فشار بر عناصر حیاتی گردن خفه‌شده و به قتل رسیده‌اند.

 اجساد به دستور بازپرس پرونده به پزشکی‌قانونی منتقل شد و سپس متهم برای روشن‌شدن علت و انگیزه قتل تحت بازجویی قرار گرفت. این مرد گفت: «من مدتی طولانی است که به بیماری اعصاب مبتلا هستم و به همین دلیل دارو مصرف می‌کنم روز حادثه نیز بعد از خوردن قرص‌هایم پدر و مادرم را به قتل رساندم.» تحقیقاتی که درخصوص سوابق بیماری محمود انجام شد فاش کرد وی از ۱۷سال قبل داروهای اعصاب و روان مصرف می‌کند و از آن زمان تحت درمان بود.  متهم به قتل در بازجویی‌های تکمیلی درباره اینکه چرا دست به این جنایت زد، توضیح داد: «پدر و مادرم همیشه با هم اختلاف داشتند و هر از گاهی مشاجره می‌کردند این رفتار آنها مرا به‌شدت عصبی می‌کرد به همین دلیل تصمیم گرفتم از آنها انتقام بگیرم روز حادثه بعد از مصرف داروها سراغ آن دو رفتم و آنها را با استفاده از کمربند خفه کردم.»

بنا به این گزارش متهم در حال حاضر در بازداشت به سر می‌برد و کارآگاهان در تلاش هستند جزییات بیشتری را از این جنایت فاش کنندLeave a reply

Your email address will not be published.

مشاوره حقوقی رایگان برای قربانیان خشونت خانگی

روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ۶ عصر تا ۱۰ شب مشاوران خانه امن پاسخگوی شما هستند.

مشاوره حقوقی رایـــگان

شماره تماس: ۸۵۳۱۲۶۰۰-۰۲۱