صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  به خانه برگرد، بچه ه...
مرداد
۲۳
۱۳۹۳
به خانه برگرد، بچه ها را کشتم
مرداد ۲۳ ۱۳۹۳
این سو و آن سو خبر
۰
, , ,
image_pdfimage_print

 

aaron_schaffhausen

عکس: فیسبوک

گروه ترجمه خانه امن

آرون شاف هازون ۳۵ ساله که به تازگی از همسرش جسیکا طلاق گرفته بود ، ۵ جولای ۲۰۱۲ از محل کار خود در غرب داکوتای شمالی اخراج شد. آرون بر روی پروژه های ساختمانی کار می کرد ولی پس از طلاق نظم خود را در کار از دست داده بود و بعضی روزها سر کار نمی رفت. حاصل زندگی آرون و سوفیا ۳ دختر به نام های آمارا ۱۱ ساله ، سوفی ۸ ساله و سیسیلیا ۵ ساله بود. دختر بچه هایی که در همه عکس های خانوادگی درآغوش پدر و مادرشان می خندیدند وخوشحال بودند.

آرون که پس از طلاق و به حکم دادگاه روزهای معینی به دیدار کودکانش می رفت، روز حادثه و چند روز پس از اخراج از محل کار به جسیکا پیام تلفنی می دهد و اجازه  می گیرد که برای دیدن بچه ها به خانه برود. جسیکا به او  می گوید که پرستار بچه ها ازآنها مواظبت می کند و او می تواند آنها را ببیند.

پرستاربچه ها به پلیس می گوید: آرون به خانه آمد و بچه ها از دیدن پدرشان خیلی خوشحال شدند. طبق اعترافات آرون، او بچه ها را به طبقه بالا می برد و پس از دو ساعت زمانی که ۳ فرزندش را به قتل رسانده و آنها را لای پتو پیچیده بود، با جسیکا تماس می گیرد و به او می گوید به خانه برگرد. من آنها را کشتم.

جسیکا در عین ناباوری و دیوانه وار به خانه می رود و دخترانش را غرق در خون پیدا می کند. در حالی که آرون فرار کرده بود و بوی گاز همه جا پیچیده بود. آرون ۱ ساعت بعد در پارکینگ پلیس خودش را تسلیم می کند و در اظهاراتش می گوید که برای انتقام از جسیکا بچه هایش را به قتل رسانده است.

قاضی پرونده هوارد کامرون،  پس از گزارش پزشک هر گونه بیماری روانی آرون را رد می کند و می گوید: هر کودک به عنوان یک دختر بالغ به رسمیت شناخته می شود و آرون با شکایت کیفری جسیکا محاکمه شده است.

در نهایت قاضی هوارد کامرون پس از دو سال آرون را به حبس ابد بدون حق آزادی مشروط محکوم کرد، در حالیکه هنوز رسانه ها عکس های این ۳ دختر بچه زیبا را چاپ می کنند و با مادری که اشک می ریزد گفت و گو می کنند.

خانواده آرون و جسیکا در رنج از دست دادن دختر بچه ها با او سهیم هستند. مری الیزابت خواهر جسیکا به خبرنگاران می گوید: دختر بچه ها قربانی تنفر آرون از جسیکا شدند و هیچ کسی برنده این داستان  نبود.

 منابع : Huffingtonpost – Foxnews

 Leave a reply

Your email address will not be published.